Co znamená šperk

Šperk je dar, který umí potěšit snad každou ženu. Jenže i takový dárek, pokud se opakuje, jednou omrzí. Je pak důležité, aby byl šperk velmi pěkný, ale zároveň plný detailů a umně propracovaný. Pokud je to jen trochu možné, je vhodné, aby byl šperk co nejvíce personalizovaný. Tuto možnost nabízí výtvarnice a umělkyně Adéla Vomáčková. Vystudovala Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara, obor design kovu a šperku. V rámci studia pak strávila rok v Barceloně. Sama vnímá šperk nejen jako ozdobu, ale také jako objekt, který má vyjadřovat originalitu a osobnost člověka, jenž jej nosí. Před zahájením výroby šperku je vhodné bližší setkání, kde si osobně domluvíte, co očekáváte a přejete u šperku, který si chcete nechat vyrobit. Ozdoba jako taková by měla vyjadřovat vlastnosti nositele, ale zapracovává do něj při jeho přípravě také své nitro a své vidění světa sám umělec.

snubní prsteny

I tak si ale v nabídce můžete vybrat výrobky již hotové, pokud netoužíte po výtvoru na míru. Na stránkách najdete především kousky minimalistické, které originálně doplní jakýkoli outfit, ale nejsou natolik masivní, aby bily do očí. Jsou velmi jemně propracované a jsou vyrobené tak, aby byly nevtíravé a při tom upoutaly na první pohled.

diamantový prsten

Můžete si vybrat, jaký materiál by zrovna Vám vyhovoval nejvíce. Ve stálé nabídce najdete kousky ze zlata, stříbra nebo titanu. Pokud by Vás zaujala možnost tvorby šperku na míru, v sekci zakázková výroba jsou k nahlédnutí fotky již vyrobených šperků, kdy se každý váže k určité osobě, místu nebo příběhu. Zajímavé jsou personalizované snubní a zásnubní prsteny, které mají velmi hluboký význam a důležitost pro ty, kteří jej nosí. Originální zlaté šperky a další výrobky, které zde najdete vznikají tak, aby přinášely radost po dlouhé roky a nesly s sebou vzpomínky, které jsou nedocenitelné.