Jak se vám bydlí?


Za dob našich prarodičů a rodičů bylo vlastní bydlení nejrozšířenější formou bydlení. Firmy a podniky dávaly bezúročné půjčky, za které si zaměstnanci mohli bez problémů koupit vlastní byt a nebo dokonce i dům. V tehdejší době se nemovitosti daly koupit za pár desítek tisíc, což je dnes rozhodně nereálné. Dnešní ceny nemovitostí jsou vyšší o tisíce procent, a tak je nutné počítat s tím, že někdo na vlastní bydlení nedosáhne. A to je trochu paradox.

Banky zpřísňovaly podmínky pro získání hypotéky, protože měly obavy z toho, že klienti nebudou moct splácet například vlivem růstu úroků. Proto si nyní pečlivě hlídají, komu úvěr dají a kdo bude muset buď ještě prišetřit a nebo zůstat v nájemním bydlení. Touha Čechů po bydlení v osobním vlastnictví ale neklesá, nicméně i přesto došlo k ochlazení realitního trhu. V současné doby byly podmínky opět uvolněny a tak získá úvěr více lidí, díky čemuž se staví více než loni.

nový bungalov

V posledních letech jsou velice populární samostatně stojící domy oproti řadové zástavbě, nicméně ani řadová zástavba zcela nezanikla, a celá řada developerů nabízí i novostavby se sousedy. Většina lidí ale touží po samostatném domě, který bude mít dostatečně velký pozemek.

Mnoho zájemců o bydlení řeší svou bytovou otázku tak, že si nechají stavět bungalov na klíč. Bungalov je ideální řešení pro všechny, kteří už teď myslí na budoucnost a na to, aby měli příjemné bydlení bez schodů. Jestli se vám nechce chodit do patra, určitě si vyberte právě přízemní bungalov, kde najdete všechno co potřebujete – ložnice, společné prostory i terasu.

nový dům

Vyberte si z katalogu
Jen málokdo si troufne na to, že si dům postaví sám. Pokud nemáte odvahu, vyberte si z katalogu stavební firmy. Ta vám dům může nejen postavit, ale i upravit podle vašich individuálních požadavků. Dopřejte si i vy luxus vlastního bydlení.