Muž kutil je k nezaplacení

Mít doma muže, který ovládá kutilské dovednosti, to by měla každá žena pořádně ocenit. Většina lidí shání odborné řemeslníky, kterých je však stále méně. Najít skutečně zručné opraváře, kteří kvalitně umí vše opravit, smontovat, sestavit či natřít, bývá někdy těžké. Opravdu šikovným a aktivním řemeslníkům by lidé ruce utrhali, tak jsou vzácní.
nářadí pro muže
Možná také proto se šikovní muži zdokonalují v opravách sami. Je to prostě výhoda, umět si vše udělat sám, a nejen finanční. Nemusíte na nikoho čekat a pokud to muže baví, dokáže se pustit i do větších projektů a stát se opravdu zručným amatérem. Ke kutilství však také musí mít dobré podmínky. Ty jsou jiné v panelákovém bytě a samozřejmě mnohem lepší v rodinném domě.
domácí kutil
 
PROSTOR PRO PRAVÉ KUTILY
Zatímco muž kutil v paneláku se musí spokojit s různými druhy nářadí jako jsou pilky, kleště, šroubováky, kladiva či vodováhy nebo maximálně s příklepovou vrtačkou, v rodinném domě má pro svoje kutilství mnohem lepší podmínky. Úplně ideální je pro něj, když má prostor, který může proměnit v dílnu. Zde má přehledně uspořádané veškeré nářadí i mnoho úložných prostorů pro skladování různých šroubů, hřebíků nebo hmožděnek. I v dílně, ač by se zdálo, že se v ní udržovat pořádek příliš nemusí, je třeba dbát na ergonomii, tedy určitý systém a také bezpečí.
dílna pro kutily
Když už muže kutila potká to štěstí, že má svoji dílnu, může se stát jeho šikovnost a zručnost opravdovým koníčkem, který mu pomůže svoji práci odvádět kvalitně a ke spokojenosti své i svých blízkých. Vždyť když si přeje žena do bytu nějakou pěknou skříňku, poličku či cokoliv spravit, co se jí porouchá, nemusí hledat řemeslníka na internetu a ještě se poohlížet po jeho dobrém doporučení. Její muž má v dílně veškeré nezbytné vybavení. Svěrák, fréza, pila, hoblovka a spousta dalších pracovních pomůcek umožní muži efektivní práci, která jde pěkně od ruky.