První dojem je zásadní

Pokud chce člověk zaujmout ostatní a přesvědčit je o svých kvalitách, tak musí v první řadě také dobře vypadat. Na první pohled to vypadá poněkud povrchně, ovšem ruku na srdce, kdo z nás ostatní neposuzuje v první řadě podle toho, jaký na něj udělají první dojem. A první dojem, to je několik sekund ještě před tím, než mnozí z nás stihnout vůbec otevřít pusu, aby ostatním předvedli, co vědí a co umí.
čištění zubů muže.png
První dojem je tedy do velké míry především o samotném vzhledu. A je potřeba vědět i to, že na základě právě zmíněného prvního dojmu nás bude většina lidí soudit již natrvalo
. Zkrátka, do jaké škatulky se během prvních několika sekund dostanete, tak v té již pravděpodobně zůstanete. Může to znít poněkud pesimisticky. Ovšem také z toho vplývá, že i lidé, kteří nemají valné znalosti ani dovednosti mohou u ostatních velice významně zabodovat. Důležité proto je, vědět, jak celý proces funguje. Díky tomu se na vše můžeme připravit a udělat ten nejlepší možný dojem.
holčička a sluneční brýle.jpg

Nezapomeňte na zářivý úsměv

Položme si proto otázku, čím jsme ostatní schopni zaujmout, a čím jsme je naopak schopni odradit. Co je na nás na první pohled patrné? Jistě je to styl našeho oblékání, dále držení těla, naše vystupování a mimika. A jakmile otevřeme ústa, tak jsou to také naše zuby. Tím spíše, pokud stojíme v bezprostřední blízkosti druhé osoby, třeba při podávání rukou.
Jestliže se vám při prvním seznámení s jinými lidmi stane, že vám z úst povane nepříjemný odér a vaše zuby budou žluté, případně ještě navíc doplněné o zbytky jídla, tak všechny okolo sto procentně odradíte a každý bude toužit jen po jediné věci – dostat se co nejdříve daleko z vaší blízkosti. Pakliže tedy pomýšlíte na nové, lepší zaměstnání a připravujete se na první pohovor, neváhejte se vedle důkladné přípravy svého vystupování a oblečení objednat také na bělení zubů Liberec. Jen tak budete mít jistotu, že jste nic důležitého neopomněli.