Romantika tančících plamenů

Kdo si může http://www.obec-mladonovice.cz/hospoda/ do obývacího pokoje dovolit jakýkoliv krb, je šťastný člověk. I když v dnešní přetechnizované době nic není nemožné. I ti, kteří po něm touží a nemají zrovna v obývacím pokoji komín (čemuž se není co divit), mohou si kouzlo plamenů s lehkým srdcem dovolit.
Jen se poohlédněte po webu a naleznete spoustu možností, jak romantiku do vašeho obývacího pokoje dosadit bez architektonických plánů a bez jakéhokoliv povolení.hořák bioetanolu zabudovaný v nábytku
Stačí si zvolit správnou stěnu, na níž budete mít hezký výhled a na zeď nainstalovat bio krb, který bude bez komína a nebezpečných spalin. Můžete si ale zakoupit dle svých požadavků i volně stojící či závěsný do rohu místnosti. Dokonce si můžete i jeho zmenšenou verzi položit na stůl. Jen si představte, jak v granitové míse položené na stole budou plápolat žlutooranžové plamínky a vy za svitu – ne svíček – ale téměř opravdových plamenů večeříte. Pro někoho se může jevit jako kýč, jiný je nadšený anebo to považuje za vtipný doplněk domácnosti.světlo a teplo z hořících plamenů
Stejně tak v panelákovém bytě asi u krbu nebudete skladovat dřevěná polínka, i ty si můžete v dekorativním provedení zakoupit. Pouze nebudou dřevěná, ale keramická a od skutečných téměř k nepoznání. Jen nebudou vonět dřevem.
Romantické posezení při pohledu do krbových kamen či přímo do krbu, kde praská skutečné dřevo a létají jiskry a hořící svatyně je obložena smrkovými či březovými polínky, je chvílí klidu, pohody a rozjímání. U svých mobilních telefonů a televizních přijímačů zvolte také režim klidu a zcela je vypněte. Ponořte se do svého vnitřního světa a nechávejte své myšlenky volně proudit. Nic a nikoho nesuďte, jen je pozorujete. Dovolte plamenům ohně jeho horkými jazyky nepříjemné myšlenky spalovat. Vychutnejte si spolu s vaší partnerkou či partnerem kouzlo a záři hořících plamenů, povídejte si o svých plánech. Prožívejte spolu kouzlo romantiky.