Bílý nábytek jako trefa do černého

Jestli si plánujete v nejbližší době začít rekonstruovat váš interiér, ať už v domě nebo menším bytě, je potřeba dobře si promyslet to, jak chcete, aby váš domov vypadal. V případě, že nedáváte přednost extravaganci a máte naopak rádi jednoduchost a současně luxus, neváhejte si zvolit pro váš domov bílou barvu. Ta je nesmírně trendy, dodá vašemu interiéru úroveň a nikdy s ní nic nezkazíte.
A začněte tím, že si pořídíte bílý nábytek.

šatna

..1Všechno bíle – všechno luxusní

Není potřeba zdůraznit, jak je tato zcela obyčejná barva natolik lákavá, že s ní ve vašem interiéru nemusíte šetřit. Díky bílému dřevěnému nábytku z masivu si můžete být jistí, že váš domov se provzdušní, značněprosvětlí a bude působit vždy čistě. V současné době se dává přednost světlejšímu nábytku, aby se všechny doplňky pak mohly doladit do sytějších odstínů.
Vyberte si tedy i vy z nabídky, která je pestrá a váš domov zařídíte do každého detailu.

▪POSTELE

Zútulnit vaši místnost určenou pro spaní, můžete i díky výběru vhodné postele. Eleganci a současně i příjemné prostředí v ložnici nebo dětském pokojíčku, vám může přinést právě ta bílá. Ať už se bude jednat o manželskou nebo patrovou pro děti, v obou případech to bude vkusné řešení, se kterým budete spokojeni.

stůl

▪KOMODY A ŠATNÍ SKŘÍNĚ

Bez úložného prostoru bychom se doma neobešli. Jelikož se najde vždy dostatek věcí nebo oblečení, které je potřeba někam uložit a schovat ho před zvědavými pohledy, báječnou variantou pro vás může být naše široká nabídka bílých komod nebo šatních skříní.

▪PSACÍ STŮL

Větší děti ocení v jejich pokojíčku i tak nezbytnou část nábytku, jakým je psací stůl. Pokud je ještě vyrobený z odolného masivního dřeva, neměli byste dlouho váhat nad jeho výběrem. Zvolte si naopak takový, o kterém si můžete být jistí, že je kvalitní a v něžné barvě ještě i fantastickým doplňkem do dětského pokoje.