Dovolená v aquaparku

Jak si užíváte v těchto horkých dnech dovolenou? Já musím říct, že se mi dovolená letos opravdu vydařila. Tedy abych byla upřímná. Vydařila se mi tak obsahově, ale taky to mělo své mouchy. Protože mám syna, kterému je pět let, tak jsem chtěla nějakou dovolenou, kde jsi užije právě hlavně on. Dovolenou mám hlavně pro syna. A proto jsem hledala něco, co bude vyhovovat třeba i nám oběma. A proto jsem vybrala krásný aquapark a oba nás to tam úplně uchvátilo. Byl to opravdu velký resort. Tak jsem si řekla, že tato dovolená bude opravdu kouzelná a dokonalá. Ona by možná to byla pěkná dovolená, kdybychom se tam vyznali. Ten hotelový resort byl opravdu obrovský, že jsme se tam ztratili. Opravdu vám nekecám, že jsme asi hodinu a půl strávili pouze tím, že jsme hledali všechno, co kde je.

Koupání miluji.

Myslím, že to bylo docela i bláznivá dovolená. A vezměte si, že když jsme měli hlad, tak jsme ani nemohli najít žádnou restauraci, a tak jsem musela popadnout mobil a zavolat si klasicky pizzu. Pizzu nám dovezli za hodinu. My už jsme se synem čekali na pizzu a byli jsme úplně hladoví a naštěstí nám pizzu ještě teplou dovezli.

Na dovolenou vlakem je to prima.

A od té doby, jsem si musela na dovolené fotit cesty na mobil, abych se zase zpátky dostala. Musím říct, že opravdu mnoho času je jsem strávila pouze hledáním například recepce anebo aquaparku anebo dětského zábavního parku. Takže i když si myslíte, že jste na dovolené, nemůže to vždycky vypadat úplně dokonale. Hlavně, pokud tedy nemáte orientační smysl jako já. A ke konci ale dovolená byla opravdu perfektní, synovo se tam moc líbilo, a dokonce můj syn mi řekl, že by v tom aquaparku chtěl raději bydlet. A já se nedivím. Na dovolené v aquaparku to bylo bezvadné a bylo tam tolik atrakcí, že se to celé ani nedalo projít během jednoho dne. Je toho nepřeberné množství a pokud tam máte na dovolené dítě, tak bude chtít stále být ve vodě nebo tobogánu.