Mějte vlastní bazén

V horkých letních dnech si řada z nás ráda dopřeje odpočinek i sport v bazénu. Koupaliště a rybníky jsou plné návštěvníků, kteří chtějí trošku zchladit v horkém počasí. Jenže pro spoustu lidí může být návštěva veřejného koupaliště spíše odrazující, a to protože zkrátka nemáte dostatek soukromí a hygiena může být taky docela problematická. Díky nám už nemusíte nikam chodit, a můžete si dopřát koupání v bazénu pěkně u sebe doma na zahradě. U nás najdete nejen oválný bazén do země, ale i další výrobky a doplňkový sortiment.

Máte dostatek místa na bazén? Pak neváhejte, a nějaký si u nás vyberte. Zaručujeme vám vysokou kvalitu ja materiálu, tak provedení. Vybírat můžete z modré, bílé nebo šedé barvy.

bazén se schodky

A co k tomu?

Pořídit si samotný bazén je první krok. Existuje mnoho doplňků, které je třeba k bazénu koupit, aby fungoval, jak má. Další doplňky fungují jako designové prvky.

Bez čeho se neobejdete?
Určitě by bylo dobré mít v bazénu schody, bez nich se vám tam poleze špatně, a co teprve ven. Máme několik typů schůdků, které mohou být součástí vašeho bazénu.

Filtrace. Zde asi není co doplňovat, filtrace je velmi důležitá součást každého bazénu.

žena v bazénu

Chemie. O bazen se musíte starat. V nabídce máme všechno, co potřebujete.

Mezi nejoblíbenější tvar bazénu patří oválný. Dlouhodobě se prodává nejvíce, a proto ho najdete i u nás. Na našem e-shopu si vyberete rozměry, jaké vám nejvíce vyhovují, a tím začíná cesta za vaším vlastním bazénem. Bazény z polypropylenu jsou odolné vůči slunci i mrazu, ale je třeba myslet i na jeho zazimování.

Mnoho bazénů máme skladem, nemusíte tedy na nic čekat. Sezona je pomaličku tady, proto byste s jeho koupí neměli otálet. Ještě letošní léto se můžete koupat ve svém vlastním bazénu, který bude chloubou vaší domácnosti. Vyberte si u nás ten svůj, a očekávejte skvělý servis v záruce i po ní.