Muži a jejich bývalé ženy

Jsou muži, kteří se za všech okolností snaží udržet vztah s jejich ex. Jsou muži, kteří si dokonce nedovedou představit, že by fungovali bez toho, aniž by se bavili se svou ex přítelkyní.

Jsou ženy, které ale něco takového netolerují. Pokud se dá muž dohromady s takovou ženou, mohou z toho vznikat zbytečné hádky, které klidně mohou vést k tomu, že se daný pár rozejde a to jen kvůli tomu, že muž nebyl ochotný přestat se bavit se svou bývalou přítelkyní.

muž s maskou

Pokud se spolu muž s ženou baví jen ve smyslu, že si občas napíšou a zeptají se, jak se jeden nebo druhý má, určitě není potřeba z něčeho takového vyšilovat. Pokud se ale stává, že daný muž s ex přítelkyní chodí někam častěji, než se svou stávající přítelkyni, je to velice špatně. Jakmile na něco takového žena přijde, věřte, že rozhodně bude zle.

Jsou ženy, které nedokáží strpět, že jejich muž tráví více času s ex než s nimi. Určitě se není čemu divit, protože mnohé ženy potřebují, by se svým mužem trávily maximum času a pokud něco takového ohrožuje jiná žena a to ještě navíc ex daného muže, nemůže se nikdo na danou ženu zlobit, že má s něčím takovým problém.

Pokud má daný vztah fungovat a to ještě navíc dobře, takhle to určitě nepůjde. Mohlo by to dopadnout klidně tak, že daná žena začne muži dělat naschvály a začne se také stýkat se svým ex nebo bude častěji chodit ven nikoliv s kamarádkami, ale kamarády. Bude se snažit o to, aby daný muž konečně něco řekl nebo alespoň žárlil. Někdy ale mužům něco takového nedojde a tak se žena snaží úplně zbytečně.

muž a žena

Něco takového je určitě dobré si vyříkat, pokud s daným mužem chcete skutečně být, ale necítíte se v daném vztahu kvůli ex dobře. Jsou muži, kteří něco takového pochopí a kvůli vám se přestanou s ex bavit, ale jsou i tací, pro které je mnohem dražší dobrý kamarádský vztah s ex než vztah s ženou. Od takových mužů raději pryč. Nebude z toho nic dobrého.