Zajímavá práce u zásobování lékáren

Vždycky jsem byla taková, že mě bavilo řídit auto nebo dělat aspoň závozníka. Pamatuji si, jak jsem jezdila stále s mým tatínkem, který byl řidič z povolání a rozvážel tabák a noviny do trafik po našem okrese. Práce ho moc bavila. I když velmi brzy vstával, tak si nikdy nestěžoval. A já taky ne. Tak moc mě to bavilo, že jsem klidně s ním i ve čtyři hodiny ráno vstala a jela jsem s ním rozvážet zboží. Byla jsem ráda, že mě tam tatínek chce, protože bych byla jistě nešťastná. Toto nadšení mi vydrželo asi dva roky, než jsem začala chodit do školy. Rozvážela jsem totiž s tatínkem jen o prázdninách. Pak jsem rostla do puberty a tím jsem taky měla jiné záliby a plány.

Zásobování je velmi zajímavá práce.

Přišly na řadu první lásky a já si nedokázala představit, že bych trávila rána v dodávce s otcem. Jenže to osud asi chtěl a já měla brigádu a kde jinde než jako závozník. Sice to nebylo s otcem ani se nejednalo o rozvoz tabáku a novin, ale byla jsem závoznice u zásobování lékáren. Ze začátku jsem tomu nějak nemohla přijít na chuť, ale postupem času jsem si tu práci zamilovala. Nejenže jako brigádnice jsem měla velmi slušné peníze, ale taky jsem si získala mnoho přátel. A v neposlední řadě i mou druhou velkou lásku. Sice nám to vydrželo jen dva roky, ale i tak jsem za ty momenty vděčná. Jak jsem zjistila, tak práce vždy sebou něco přináší.

Zásobování je i o fyzické síle

A je jedno, zda kladné nebo záporné zkušenosti. Vždycky se všechno k něčemu hodí. I špatná zkušenost je zkušenost. To říkala vždy moje babička a já s ní souhlasím. Bohužel mě jednou jako závoznici okradli. Nechala jsem otevřené auto a někdo mi odcizil peněženku. Byly to firemní peníze a já pak byla dva měsíce bez výplaty. Aspoň jsem se poučila a už nic nenechávám náhodě. Vždy, než se pro něco nadchnu nebo rozhodnu, tak se vždy rozhlédnu, jestli dělám dobře a zhodnotím situaci. Naštěstí se mi to daří a já pak brigádničila úplně v pohodě. A víte co se stalo? Dokonce má první práce po škole byla ihned zásobování lékáren https://tlcargo.cz/services/. Fakt jsem si tu práci zamilovala a nemohla jsem se jí jen tak lehko vzdát. Navíc je to zajímavá a velmi zodpovědná práce, která mě naplňuje. Více informací můžete vidět zde na našem webu.