Žijeme jen jednou

Máte partu opravdu dobrých kamarádů a k tomu kulaté narozeniny? Je to jasné, musíte uspořádat oslavu a to pořádnou, o které se bude mluvit minimálně do dalších oslav. Váháte s výběrem místa oslavy? Bydlíte-li v bytě, nedoporučujeme dělat oslavy tam. Sousedi po půlnoci bývají dost nevrlí a kolem tří ráno jsou schopni volat městskou policii k zajištění nočního klidu. Jako by to do těch šesti ráno už nemohli vydržet, že? Máte-li rodinný domek, máte na půl vyhráno, ale počítejte s tím, že u vás všichni přespí, takže je vhodné mít někoho, kdo to potom všechno uklidí. Máte-li možnost vytáhnout přátele někam za město, třeba do vinného sklepa s možností přespání, jeví se to ideálním řešením.

narozeniny

Zajistit jídlo a pití v dnešní době jistě není problém, korýtka s grilovaným masem, řízečky a dalšími laskominami vám udělá každá lepší restaurace a většinou vám to dovezou až na místo oslavy. Holky upečou něco sladkého. Pití se obstará v jakémkoliv hypermarketu v jakémkoliv množství. Zbývá jen doladit nějakou tu zábavu, aby celá oslava nebyla jen o jídle a pití. S přáteli se určitě sami dobře pobavíte, ale proč si u příležitosti narozenin nedopřát něco navíc. Už jste se setkali s narozeninovým kouzelníkem? Ideální příležitost překvapit hosty a nechat se zatáhnout do světa kouzel.

oslava

S kouzelníkem je vždy dobré probrat, co od něj očekáváte a jaká bude skladba hostů na oslavě. Vše se dá upravit na vaše přání. Budete mít na oslavě děti? Informujte o tom kouzelníka a on jim svoje vystoupení přizpůsobí. Kouzelník vás okouzlí a vy na oplátku můžete okouzlit jeho svými reakcemi. Největší odměnou každého umělce jsou spokojené tváře jeho publika. Oslava 45. narozeniny Vaskouzelnik.cz se může stát nezapomenutelným zážitkem. Užijte si svoje oslavy v kruhu nejbližších. Žijeme jen jednou a každý den by měl být kouzelný. A ten narozeninový i s kouzelníkem.