Kurz potápění Plzeň vám otevře cestu pod vodní hladinu

Možná vás vždy lákal a zajímal svět pod hladinou. Možná jste už přemýšleli nad tím, jaké by to bylo, kdybyste se mohli ponořit déle než na krátkou dobu několika minut, kterou vám umožňuje zadržení dechu. A možná už jste vyzkoušeli i šnorchlování, ale zjistili jste, že to není tak úplně ono, protože se musíte držet v blízkosti hladiny a nemůžete tak objevovat podvodní svět podle libosti.
hlava potápěče.jpg
V tom případě jste ti praví adepti na kurz potápění Plzeň! Zde se naučíte mnohem více než jen teorii o tom, jak správně zadržovat dech, zde se především naučíte základy přístrojového potápění, které před vámi otevře dosud netušené možnosti potápění pod hladinou. S tlakovou lahví na zádech se totiž můžete dostat mnohem hlouběji a na mnohem zajímavější místa, než se vám doposud podařilo. Potápění s přístrojem výrazně prodlužuje dobu, kterou můžete strávit pod hladinou, takže si budete moci dosyta vychutnávat krásy podvodního světa, ať už vyrazíte pod hladinu sladkých či slaných vod. A navíc, pokud úspěšně zvládnete základní kurz, můžete si k němu později udělat další, čímž vaše kvalifikace a s tím i možnosti postupně porostou.
Takže pokud se zamyslíte nad tím, co všechno vám zvládnutí přístrojového potápění přinese za dosud nedosažitelné možnosti, tak jistě dospějete k závěru, že se vám jeho cena vyplatí. Jistě, pořízení vlastní potápěčské výstroje také něco stojí, ovšem získáte tak vzdělání a kvalitní vybavení, které s vámi zůstane již po zbytek vašeho života, a se kterým si budete moci ledacos užít.
silueta potápěče.png
Ovšem pokud si stále nejste jistí, zda by to pro vás bylo to pravé, tak není nic snazšího, než si přístrojové potápění vyzkoušet nanečisto, na zkoušku. Objednejte si jednu lekci, abyste si vše vyzkoušeli na vlastní kůži a zjistili, zda je to pro vás to pravé, co hledáte. Uvidíte, že vás potápění osloví a chytí za srdce.