Užijte si levné bydlení

Pokud se vám nepodařilo sehnat levné bydlení v okruhu své práce, nemusíte propadat panice. Jsou tu stále i jiné, trochu více alternativní možnosti.

Užijte si levné bydlení

Bydlení nikdy nebylo levné a asi nikdy nebude, ale v současné době jsou ceny i malých bytů docela přestřelené. Řeč však není pouze o bytech v Praze a ostatních českých velkých městech. I v menších obcích se začíná projevovat nedostatek bytů a tím i zvýšení cen. Někde je zvýšení méně výrazné, jinde jde o enormní nárůsty cen. Obecně se ale dá říci, že obytné nemovitosti nikde nezdražují, a to ani v jindy velmi levných vyloučených lokalitách, který u nás přeci jen zas tolik není. Sehnat tak i malý byt je pro valnou část českého obyvatelstva velký problém.

Domeček

Ovšem tento problém má své řešení a ne, není to podnájem. Sice ani podnájem nemusí být špatný, ale nelžeme si do kapsy, bydlení ve vlastním je daleko lepší. Když už pro nic jiného, tak alespoň pro tu jistotu. A bydlet ve vlastním klidně můžete, i když nemáte peníze na standardní byt a na férovou hypotéku nemáte šanci dosáhnout. Vždycky si totiž můžete koupit mobilheim https://www.lavarohouse.cz/.

O co se jedná?

A copak je vlastně ten mobilheim vůbec zač? Jedná se v podstatě o klasický mobilní domek, jen s jiným názvem. Nemusíte se tedy bát, že by to bylo synonymum pro karavan. Opravdu jde o plnohodnotné bydlení, které sice není určeno pro velké rodiny, ale dva až tři lidé v něm dokáží poměrně pohodlně žít. Samozřejmě hodně záleží na modelu. Existují verze, které jsou opravdu paláce na kolečkách, a pak jsou zde verze, které mohou sloužit maximálně tak k přespání, případně jako stánek s občerstvením.

Domek

Ano, valná část stánků s občerstvením sídlí právě v malých verzích mobilheimů. Ty se totiž dají předělat různými způsoby, takže mohou fungovat všelijak, třeba i jako malá kadeřnictví či krámky s drobnostmi. Důležité je, že je možné je přesouvat z jednoho místa na druhé. Díky tomu jsou tato obydlí pro podnikatele skutečně docela atraktivní. Hodně tomu přidává i příjemná cena.